Телепрограмма

 Время:  16:34
   



Телеканал ВИТА | Телепрограмма на сегодня

ВИТА

Понедельник

06:00 - "У світі цікавого".
06:30 - "Постфактум".
07:00 - "Світанок".
08:30 - "Постфактум".
09:00 - "Колеса історії".
09:05 - "ТІР".
09:10 - "ВІТА дітям".
09:25 - Т/с "Сестри по крові".
11:00 - "У світі цікавого".
11:30 - "Зроблено в Україні".
11:55 - "ТІР".
12:00 - Художній фільм.
13:30 - "У світі цікавого".
13:50 - "ТІР".
13:55 - "ВінСтрім".
14:15 - "Іду на ти".
14:40 - Т/с "Королева півдня".
16:00 - "Новини швидко".
16:05 - "Стежками Другої світової війни".
17:10 - "ТІР".
17:15 - "Таємниці природи".
18:00 - "Новини швидко".
18:05 - "ТІР".
18:10 - "У світі цікавого".
19:00 - "Новини".
19:20 - "Клуб 700".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:30 - Т/с "Королева півдня".
22:00 - "Новини".
22:20 - Художній фільм.
23:40 - "У світі цікавого".
02:45 - "Новини".
03:05 - "У світі цікавого".
03:30 - "Музична сторінка".

Вторник

06:00 - "У світі цікавого".
06:30 - "Новини".
06:55 - "ТІР".
07:00 - "Світанок".
08:30 - "Новини".
08:50 - "Городничий".
08:55 - "ТІР".
09:00 - "ВІТА дітям".
09:20 - Т/с "Сестри по крові".
11:00 - "У світі цікавого".
11:30 - "ВінСтрім".
11:50 - "ТІР".
11:55 - Художній фільм.
13:20 - "У світі цікавого".
13:45 - "З перших вуст".
14:10 - "ТІР".
14:15 - "У світі цікавого".
14:40 - Т/с "Королева півдня".
16:00 - "Новини швидко".
16:05 - "Стежками Другої світової війни".
17:10 - "ТІР".
17:15 - "Таємниці природи".
18:00 - "Новини швидко".
18:05 - "ТІР".
18:10 - "У світі цікавого".
19:00 - "Новини".
19:20 - "Рецепт здоров'я".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:15 - Т/с "Королева півдня".
22:00 - "Новини".
22:20 - "Клуб 700".
22:50 - Художній фільм.
00:15 - "ТІР".
00:20 - "У світі цікавого".
02:45 - "Новини".
03:00 - "У світі цікавого".
03:25 - "Музична сторінка".

Среда

05:40 - "У світі цікавого".
06:30 - "Новини".
06:55 - "ТІР".
07:00 - "Світанок".
08:30 - "Новини".
08:50 - "На часі".
09:15 - "Футбольний тиждень".
09:30 - Т/с "Сестри по крові".
11:10 - "У світі цікавого".
11:40 - "Зроблено в Україні".
11:55 - "ТІР".
12:00 - Художній фільм.
13:30 - "У світі цікавого".
14:30 - "ТІР".
14:35 - Т/с "Королева півдня".
15:55 - "ТІР".
16:00 - "Новини швидко".
16:05 - "Стежками Другої світової війни".
17:10 - "ТІР".
17:15 - "Ліцеїст".
18:00 - "Новини швидко".
18:05 - "ТІР".
18:10 - "Твоє життя".
18:30 - "У світі цікавого".
19:00 - "Новини".
19:20 - "Одна історія".
19:30 - "Городничий".
19:40 - "ВінСтрім".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:15 - Т/с "Королева півдня".
22:00 - "Новини".
22:20 - Художній фільм.
00:15 - "ТІР".
00:20 - "У світі цікавого".
02:45 - "Новини".
03:05 - "У світі цікавого".
03:45 - "Музична сторінка".

Четверг

06:00 - "У світі цікавого".
06:30 - "Новини".
07:00 - "Світанок".
08:30 - "Новини".
08:50 - "Рецепт здоров'я".
09:20 - "ТІР".
09:25 - Т/с "Сестри по крові".
11:05 - "У світі цікавого".
11:40 - "ВінСтрім".
12:00 - "Ліцеїст".
12:45 - "ТІР".
12:50 - Художній фільм.
14:20 - "У світі цікавого".
14:35 - Т/с "Королева півдня".
16:00 - "Новини швидко".
16:05 - "Стежками Другої світової війни".
17:10 - "ТІР".
17:15 - "На часі".
17:40 - "180 градусів".
18:00 - "Новини швидко".
18:05 - "ТІР".
18:10 - "Таємниці природи".
19:00 - "Новини".
19:20 - "З перших вуст".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:15 - Т/с "Королева півдня".
22:00 - "Новини".
22:20 - Художній фільм.
00:00 - "ТІР".
00:05 - "У світі цікавого".
02:45 - "Новини".
03:05 - "Музична сторінка".

Пятница

06:00 - "У світі цікавого".
06:30 - "Новини".
06:55 - "Від вулиці до вулиці".
07:00 - "Світанок".
08:30 - "Новини".
08:50 - "Іду на ти".
09:10 - "ТІР".
09:15 - Т/с "Сестри по крові".
10:00 - Сесія Вінницької міської ради.
11:00 - "Зроблено в Україні".
11:55 - "ТІР".
12:00 - Художній фільм.
13:30 - "У світі цікавого".
14:30 - "ВінСтрім".
14:40 - Т/с "Королева півдня".
16:00 - "Новини швидко".
16:05 - "Стежками Другої світової війни".
17:10 - "ТІР".
17:15 - "Таємниці природи".
18:00 - "Новини швидко".
18:05 - "ТІР".
18:10 - "У світі цікавого".
19:00 - "Новини".
19:20 - "На часі".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:15 - Т/с "Королева півдня".
22:00 - "Новини".
22:20 - "На часі".
22:55 - Художній фільм.
00:30 - "ТІР".
00:35 - "У світі цікавого".
02:45 - "Новини".
03:05 - "Музична сторінка".

Суббота

06:00 - "Незвичайне".
06:30 - "Новини".
06:50 - "ТІР".
06:55 - "У світі цікавого".
07:20 - "ВІТА дітям".
08:00 - Художній фільм.
09:25 - "ТІР".
09:30 - "Роби бізнес".
10:00 - "Новини".
10:20 - "На часі".
10:50 - "Городничий".
11:00 - "Рецепт здоров'я".
11:30 - "Колеса історії".
11:40 - "ВінСтрім".
12:00 - "ТІР".
12:05 - Художній фільм.
13:40 - "180 градусів".
13:55 - "ТІР".
14:00 - Сесія Вінницької міської ради. Повтор.
15:00 - Художній фільм.
16:30 - "Твоє життя".
17:00 - "ТІР".
17:05 - Художній фільм.
18:50 - "Хочу у відпустку".
19:20 - "Кава з депутатом".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:30 - "Постфактум".
21:00 - "ВінСтрім".
21:20 - Художній фільм.
22:50 - Художній фільм.
00:10 - "ТІР".
00:15 - "У світі цікавого".
02:45 - "Музична сторінка".

Воскресенье

05:55 - "ТІР".
06:00 - "У світі цікавого".
07:20 - "ВІТА дітям".
07:55 - "ТІР".
08:00 - Художній фільм.
09:30 - "З перших вуст".
10:00 - "Постфактум".
10:30 - "ТІР".
10:35 - Художній фільм.
12:55 - "ТІР".
13:00 - "Постфактум".
13:30 - "Зроблено в Україні".
13:55 - "ТІР".
14:00 - "Клуб 700".
14:30 - Художній фільм.
17:30 - "Повнота радості життя".
18:00 - "ТІР".
18:05 - "На часі".
18:35 - "ВінСтрім".
19:00 - "Постфактум".
19:30 - "Колеса історії".
19:40 - "Городничий".
19:50 - Програма приВІТАнь "ВІТАю Кохаю Бажаю".
20:15 - Художній фільм.
22:30 - Художній фільм.
01:00 - "У світі цікавого".
01:50 - "Музична сторінка".
04:30 - Художній фільм.